מה חדש אצלנו?

טכנולוגיות חדשות כמו בינה מלאכותית, רכבים אוטונומיים, תחרות בלתי פוסקת בעולם גלובאלי, שינויים חברתיים (כמו המחאה החברתית), משברים צפויים (כמו משבר האקלים) ובלתי צפויים (כמו הקורונה) מחייבים אותנו ללמוד כל הזמן בכדי להתאים את עצמנו למציאות המשתנה.

שאפו, נהיית מאסטר בלימודי תואר ראשון עכשיו נראה את היכולות שלך במאסטר-טראק

 

 

אנחנו, באוניברסיטת תל אביב, מאמינים שאין סוף ליכולת ללמוד ואין סוף למה שאנחנו יכולים עוד ללמד. לכן אנחנו עובדים כל הזמן כדי לגבש את תוכנית הלימודים הבאה – זאת שתתאים לכל צורך ולכל מטרה. בעמוד הזה תוכלו להישאר מעודכנים על התוכניות החדשות שצירפנו למאגר הלימודים שלנו:

 

 

חדש ובלעדי לאוניברסיטת תל אביב: מסלולי מאסטר-טראק חדשניים ורלוונטיים: אינטליגנציה מלאכותית, רובוטיקה, עיבוד אותות ותמונות או ביג דאטה, ובהמשך יעלו עוד.

 

טכנולוגיות חדשות (כמו בינה מלאכותית, רכבים אוטונומיים, mRNA, ועוד), תחרות בלתי פוסקת בעולם גלובאלי, שינויים חברתיים (כמו המחאה החברתית), משברים צפויים (כמו משבר האקלים) ובלתי צפויים (כמו הקורונה) מחייבים אותנו ללמוד כל הזמן בכדי להתאים את עצמנו למציאות המשתנה.

למידה תמידית (Lifelong Learning) אינה רק סיסמה, היא הופכת לאורח חיים. תואר ראשון משמש ככרטיס כניסה לעולם התעסוקה, אבל הוא אינו מספיק עבור תפקידים חדשים, מיומנויות חדשות ושפות חדשות.

בתחומי הפיתוח הטכנולוגי, ההנדסה והמדעים קל מאוד לצבור פערי ידע משמעותיים. הטכנולוגיה שלמדת בתואר הראשון שלך פשוט טסה קדימה: בינה מלאכותית, רובוטיקה וביג דאטה ככל הנראה טרם נולדו כשלמדת באוניברסיטה או רק היו בחיתוליהם.

בתחומי הפיתוח הטכנולוגי, ההנדסה והמדעים קל מאוד לצבור פערי ידע משמעותיים. הטכנולוגיה שלמדת בתואר הראשון שלך פשוט טסה קדימה: בינה מלאכותית, רובוטיקה וביג דאטה ככל הנראה טרם נולדו כשלמדת באוניברסיטה או רק היו בחיתוליהם.

במציאות דינאמית ומשתנה חייבים לעמוד בקצב השינויים המהיר, אבל לא תמיד יש זמן לתואר שני. קורסי המאסטר-טראק  יתנו לך את הידע הדרוש כדי להישאר בעניינים ויאפשרו לך בעתיד השלמה לתואר שני מלא.

 

הפקולטה להנדסה מציעה בשלב הראשון שלל מיקרו-מאסטרים כאשר 4 מהם מפורטים להלן :

 

איך לומדים? איך נרשמים? איך מתקבלים? איך ממשיכים לתואר שני ללא תזה? מה גובה שכר הלימוד?

התשובות לכל השאלות שלך נמצאות כאן >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>