מאסטר-טראק

טכנולוגיות חדשות כמו בינה מלאכותית, רכבים אוטונומיים, תחרות בלתי פוסקת בעולם גלובאלי, שינויים חברתיים (כמו המחאה החברתית), משברים צפויים (כמו משבר האקלים) ובלתי צפויים (כמו הקורונה) מחייבים אותנו ללמוד כל הזמן בכדי להתאים את עצמנו למציאות המשתנה.

שאפו, נהיית מאסטר בלימודי תואר ראשון עכשיו נראה את היכולות שלך במאסטר-טראק

 

 

 

במציאות דינאמית חייבים לעמוד בקצב השינויים המהיר, אבל לא תמיד יש זמן לתואר שני. קורסי המאסטר-טראק יעניקו לך את הידע הדרוש כדי להישאר מעודכן ויאפשרו לך בעתיד השלמה לתואר שני מלא.

 

חדש ובלעדי לאוניברסיטת תל אביב! מסלולי מאסטר-טראק חדשניים ורלוונטיים: אינטליגנציה מלאכותית, עיבוד אותות ותמונות או ביג דאטה, ובהמשך יעלו עוד.

 

אוניברסיטת תל אביב גאה להיות הראשונה בישראל שמציעה את האפשרות ללימודי מאסטר-טראק בהנדסה. תוכניות לימודים המיועדות לבעלי תואר ראשון בהנדסה או במדעים המדויקים ומבוססות על אשכולות של קורסים אקדמיים לתואר שני בעלי נושא משותף.

.

לימודי המאסטר-טראק מאפשרים לך להתעדכן ולחדש את הידע במקביל לניסיון שצברת ויוסיפו לך מומחיות בעבודה הנוכחית או בתחום חדש.

 

לימודי מאסטר-טראק יאפשרו לך להיות צעד אחד לפני כולם, עם ארגז כלים מעודכן וחדש, ללא קשר לשנים שעברו מאז שלבשת את הגלימה האקדמית והכובע בטקס הענקת התואר.

 

כאן ניתן לראות אילו תוכניות יש לנו להציע לך>>

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>